Suffusion - en to et translation catalogue (228 entries)

en: % Responses
et: % Vastused

en: (required)
et: (vajalik)

en: 1 Response
et: 1 vastus

en: <p>This widget displays a featured posts slider.</p>
et: <p>See moodul näitab esiletõstetud postituste slaide.</p>

en: <p>This widget lets you display the latest posts from a category.</p>
et: <p>See moodul näitab mingi rubriigi viimaseid postitusi.</p>

en: A search form for your blog
et: Otsing sellest ajaveebist

en: A widget for displaying featured posts.
et: Moodul, mis näitab esiletõstetud postitusi.

en: A widget for displaying posts in a category. You can use this to selectively display posts.
et: Moodul, mis näitab postitusi mingist rubriigist. Sellega saab ka valikuliselt postitusi näidata.

en: A widget to enable people to follow you on Twitter
et: Moodul, mis võimaldab sind Twitteris jälitada.

en: A widget to let people use Google Translator to translate your site
et: Moodul, mis võimaldab kasutajatel Google Translatoriga tõlkida see leht

en: Add comments
et: Lisa kommentaar

en: Alternate excerpt between left and right
et: Vali väljavõtte asukoht vasaku ja parema poole vahel

en: Alternate excerpt between top and bottom
et: Vali väljavõtte asukoht ülemise ja alumise poole vahel

en: Archives
et: Arhiiv

en: Bottom
et: All

en: Box upon hover (magazine-style)
et: Kursori pealeliikumisel tekita kast (ajakirja moodi)

en: Categories
et: Rubriigid

en: Category Icon:
et: Rubriigi ikoon:

en: Category Posts
et: Rubriigi postitused

en: Category icon custom image link:
et: Viide rubriigi ikooni kohandatud pildile:

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Comments (RSS)
et: Kommentaarid (RSS)

en: Comments <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>
et: Kommentaarid <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>

en: Continue reading
et: Loe edasi

en: Copyright (c) %1$s
et: Autoriõigused (c) %1$s

en: Current post is covered by next post
et: Järgnev postitus liigub eelneva postituse kohale

en: Current post moves off next post
et: Eelnev postitus liigub järgmise postituse pealt ära

en: Custom Tab 1
et: Kohandatud sakk 1

en: Custom Tab 10
et: Kohandatud sakk 10

en: Custom Tab 2
et: Kohandatud sakk 2

en: Custom Tab 3
et: Kohandatud sakk 3

en: Custom Tab 4
et: Kohandatud sakk 4

en: Custom Tab 5
et: Kohandatud sakk 5

en: Custom Tab 6
et: Kohandatud sakk 6

en: Custom Tab 7
et: Kohandatud sakk 7

en: Custom Tab 8
et: Kohandatud sakk 8

en: Custom Tab 9
et: Kohandatud sakk 9

en: Custom image height:
et: Kohandatud pildi kõrgus:

en: Custom image width:
et: Kohandatud pildi laius:

en: Diagonal Blinds
et: Diagonaalribad

en: Don't show any text
et: Ära näita teksti

en: Don't show feeds
et: Ära näita uudisvooge

en: Don't show tagline
et: Ära näita lühikirjeldust

en: E-mail
et: E-post

en: E.g. 250px
et: Nt. 250px

en: Edit
et: Muuda

en: Email Subscription Box Default Text:
et: E-posti tellimuskasti vaikimisi tekst:

en: Email Subscription Button Text:
et: E-posti tellimusnupu tekst:

en: Enable custom image size for featured images
et: Luba esiletõstetud piltide jaoks kohandatud suurust

en: Enter %1$s account name:
et: Sisesta %1$s konto nimi:

en: Enter a comma-separated list of keywords for this post. This list will be included in the meta tags for this post.
et: Sisesta selle postituse jaoks komaga eraldatud nimekiri võtmesõnadest. See nimekiri kaasatakse selle postituse meta siltide hulka.

en: Enter email address
et: Sisesta e-postiaadress

en: Enter the full URL of the featured image that you would like to use, including http://
et: Sisesta soovitud esiletõstetava pildi täielik URL-viide (kaasa arvatud http://)

en: Enter the full URL of the thumbnail image that you would like to use, including http://
et: Sisesta soovitud pisipildi täielik URL-viide (kaasa arvatud http://)

en: Enter time in milliseconds. E.g. 1000
et: Sisesta aeg millisekundites. Nt 1000

en: Enter time in milliseconds. E.g. 4000
et: Sisesta aeg millisekundites. Nt 4000

en: Enter your %1$s feed name. If your feed address is http://feeds.feedburner.com/my_feed_name, your feed name is my_feed_name
et: Sisesta oma %1$s uudisvoo nimi. Kui su uudisvoo aadress on http://feeds.feedburner.com/minu_voo_nimi siis su uudisvoo nimi on minu_voo_nimi

en: Enter your full %1$s URL:
et: Sisesta enda täielik %1$s URL:

en: Entries (RSS)
et: Sissekanded (RSS)

en: Entries <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>
et: Sissekanded <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>

en: Error 404 - Not Found
et: Viga 404 - Lehte ei leitud

en: Excerpt background color:
et: Väljavõtte taustavärv:

en: Excerpt font color:
et: Väljavõtte kirja värvus:

en: Excerpt title color:
et: Väljavõtte pealkirja värvus:

en: Fade In
et: Vaibu

en: Featured Content
et: Esiletõstetud sisu

en: Featured Image
et: Esiletõstetud pilt

en: Featured content transition effect:
et: Esiletõstetud sisu ülemineku efekt:

en: FeedBurner Feed:
et: FeedBurner uudisvoog:

en: Fill in a comma-separated list of category ids. E.g. 3,8,17
et: Täida siia komaga eraldatud nimekiri rubriikide identifikaatoritest. Nt. 3,8,17

en: Fill in a comma-separated list of page ids. E.g. 7,9,13
et: Täida siia komaga eraldatud nimekiri lehtede identifikaatoritest. Nt. 7,9,13

en: Fill in a comma-separated list of post ids. E.g. 7,9,13
et: Täida siia komaga eraldatud nimekiri postituste  identifikaatoritest. Nt. 7,9,13

en: Follow Me
et: Jälita mind

en: Follow me on Twitter
et: Jälita mind Twitteris

en: Grow horizontally from center
et: Kasva keskelt horisontaalselt

en: Grow vertically from center
et: Kasva keskelt vertikaalselt

en: Height of featured content section:
et: Esiletõstetud sisu sektsioon:

en: Horizontal Blinds
et: Horisontaalribad

en: If this box is checked, this post will show up as a headline in the magazine template.
et: Kui see märkeruut on märgitud siis see postitus ilmub ajakirja mallis pealkirjana.

en: If this box is checked, this post will show up as an excerpt in the magazine template.
et: Kui see märkeruut on märgitud siis see postitus ilmub ajakirja mallis väljavõttena.

en: If you are including latest posts and you select 5 here, the latest 5 posts will be included in the featured content. If this number is higher than the maximum number of posts, this setting will be ignored
et: Kui sa kaasad viimased postitused ja sa valid siit 5, siis 5 viimast postitust kaasatakse esiletõstetud sisu hulka. Kui see number on suurem kui maksimaalne postituste arv siis seda sätet ei arvestata

en: If you are placing this widget in the \"Right Header Widgets\":
et: Kui sa paigutad selle mooduli \"Right Header Widgets\" alale:

en: If you are placing this widget in the sidebars or in \"Widget Area below Header\" or \"Widget Area below Footer\":
et: Kui sa paigutad selle mooduli külgpaanidele või \"Widget Area below Header\" alale või \"Widget Area below Footer\" alale:

en: If you have chosen to use a custom image in the previous option, please enter the complete URL of the category icon here, including http://
et: Kui sa oled eelevas suvandis valinud kasutada kohandatud pilti siis sisesta siia täielik URL-viide rubriigi ikoonile (kaasa arvatud http://)

en: Include categories:
et: Kaasa rubriigid:

en: Include latest posts
et: Kaasa viimased postitused:

en: Include pages:
et: Kaasa lehed:

en: Include posts:
et: Kaasa postitused:

en: Include sticky posts
et: Kaasa kinnistatud postitused

en: Leave a Reply
et: Lisa kommentaar

en: Leave a Reply to %s
et: Vasta %s-le

en: Left
et: Vasakul

en: Links
et: Viited

en: Log in/out, admin, feed and WordPress links
et: Sisse/väljalogimine, haldus, uudisevood ja WordPressi viited

en: Log out
et: Logi välja

en: Logged in as %s.
et: Sisse logitud kui %s.

en: Maximum number of posts / pages to display:
et: Näidatavate postituste/lehtede maksimaalne arv:

en: Meta Description
et: Meta kirjeldus

en: Meta Keywords
et: Meta võtmesõnad

en: My Tweets
et: Minu säutsud

en: Name
et: Nimi

en: Newer %1$s
et: Uuemad %1$s

en: Newer Comments
et: Uuemad Kommentaarid

en: Newer Entries
et: Uuemad sissekanded

en: Next Post
et: Järgmine postitus

en: No Responses
et: Vastuseid pole

en: No category icon
et: Rubriigi ikooni pole

en: Not Found
et: Ei leitud

en: Nothing Found
et: Midagi ei leitud

en: Number of "Latest Posts":
et: "Latest Posts" arv:

en: Number of Tweets to display:
et: Nähtavate säutsude arv:

en: Number of posts to display:
et: Näidatavate postituste arv:

en: Older %1$s
et: Vanem %1$s

en: Older Comments
et: Vanemad kommentaarid

en: Older Entries
et: Vanemad sissekanded

en: One Response
et: Üks vastus

en: Page %1$s of %2$s
et: Leht %1$s %2$s-st

en: Page Title in Dropdown Menu
et: Lehe pealkiri rippmenüüs

en: Pages
et: Lehed

en: Pages:
et: Lehed:

en: Pause
et: Paus

en: Pingbacks
et: Sondeerimisviide

en: Please try another search.
et: Palun proovi mõnd teist otsingut.

en: Position of the excerpt:
et: Väljavõtte asukoht:

en: Post display style:
et: Postituse esitamise viis

en: Posted by %1$s at %2$s
et: Postitatud kell %2$s %1$s poolt

en: Posts from the selected category will show in the widget
et: Valitud rubriigist postitused näidatakse moodulil

en: Previous Post
et: Eelmine postitus

en: Recent Comments
et: Hiljutised kommentaarid

en: Recent Posts
et: Hiljutised postitused

en: Recommended settings:
et: Soovitatud seaded:

en: Recommended sizes: 32px if the widget is being added to the \"Right Header Widgets\" area, whatever you like otherwise. Note that making the image too large will cause loss of picture quality.
et: Soovituslikud suurused: 32px kui moodul lisatakse \"Right Header Widgets\" alale, või mis iganes soovid. Pane tähele, et kui teha pilt liiga suureks siis see võib põhjustab pildi kehva kvaliteedi.

en: Resume
et: Jätka

en: Right
et: Paremal

en: Rotate between the four positions
et: Vaheldumisi asukohad

en: Scroll Down
et: Keri alla

en: Scroll Horizontally
et: Keri horisontaalselt

en: Scroll Left
et: Keri vasakule

en: Scroll Right
et: Keri paremale

en: Scroll Up
et: Keri ülesse

en: Scroll Vertically
et: Keri vertikaalselt

en: Search
et: Otsi

en: Select
et: Vali

en: Select category to show:
et: Vali näidatavad rubriigid

en: Select your %1$s icon
et: Vali oma %1$s ikoon

en: Select your Twitter icon:
et: Vali Twitteri ikoon

en: Select your icon size
et: Vali ikooni suurus

en: Set the height for the Twitter icon:
et: Määra Twitteri ikooni kõrgus:

en: Set the height for the category icon:
et: Määra rubriigi ikooni kõrgus:

en: Set the width for the category icon:
et: Määra rubriigi ikooni laius:

en: Show %1$s icon
et: Näita %1$s ikooni

en: Show Email Subscription
et: Näita e-posti tellimust

en: Show FeedBurner reader count
et: Näita Feedburner lugejate arvu

en: Show Previous, Pause and Next buttons
et: Näita Eelmine, Paus ja Järgmine nuppe

en: Show Twitter Icon
et: Näita Twitteri ikooni

en: Show a Tagline
et: Näita lühikirjeldust

en: Show a numbered post index
et: Näita nummerdatud postituste indeksit

en: Show excerpt only (no title)
et: Näita ainult väljavõtet (ilma pealkirjata)

en: Show feeds
et: Näita uudisvooge

en: Show icon
et: Näita ikooni

en: Show my Tweets
et: Näita mu säutse

en: Show post title and excerpt
et: Näita postituse pealkirja ja väljavõtet

en: Show post title only (no excerpt)
et: Näita ainult pealkirja (ilma väljavõtteta)

en: Show tagline
et: Näita lühikirjeldust

en: Slide in and back horizontally
et: Libise horisontaalselt ette ja tagasi

en: Slide in and back vertically
et: Libise vertikaalselt ette ja tagasi

en: Sorry, but you are looking for something that isn't here
et: Vabandust, aga sa otsid midagi, mida siit ei leidu.

en: Sorry, no posts matched your criteria.
et: Vabandust, sinu otsitavale ei vasta ükski postitus.

en: Sorry, the comment form is closed at this time.
et: Vabandust, kommenteerimine on hetkel suletud.

en: Sorry, the page that you are looking for does not exist.
et: Vabandust, lehte, mida otsid, pole olemas.

en: Source Language:
et: Lähtekeel

en: Squeeze in both edges horizontally
et: Pressi horisontaalselt keskele kokku

en: Squeeze in both edges vertically
et: Pressi vertikaalselt keskele kokku

en: Submit Comment
et: Saada kommentaar

en: Subscribe
et: Telli

en: Syndicate this site using RSS 2.0
et: Loe RSS 2.0 abil

en: Tag Cloud
et: Sildipilv

en: Tagged with:
et: Sildistatud:

en: Tagline:
et: Lühikirjeldus:

en: Text display options:
et: Teksti kuvamise valikud:

en: Text for "All Posts":
et:  "All Posts" sisu:

en: Text for "Next Post":
et: "Next Posts" sisu:

en: Text for "Pause":
et: "Pause" sisu:

en: Text for "Previous Post":
et: "Previous Post" tekst:

en: The following three settings only apply if you show the previous, pause and next buttons:
et: Järgnevad kolm sätet rakenduvad ainult siis kui näidatakse nuppe eelmine, paus ja järgmine:

en: The image you have picked will be scaled to this height.
et: Valitud pildi mastaap võetakse selle kõrguse järgi.

en: The image you have picked will be scaled to this width.
et: Valitud pildi mastaap võetakse selle laiuse järgi.

en: The latest comments to all posts in RSS
et: Viimased kommentaarid kõigile postitustele RSS-ina

en: The text you enter here will be the displayed in the button for \"All Posts\". If you leave this field blank the button will not be shown.
et: Siia sisestatud teksti näidatakse nupul \"All Posts\". Nuppu ei näidata kui see väli on jäetud tühjaks.

en: This is applicable only if custom image size is enabled
et: See on rakendatatav ainult siis kui kohandatud pildi suurus on lubatud

en: This is only applicable if your excerpt is at the right or at the left of your featured posts.
et: See on rakendatav ainult siis kui väljavõte on paremal või vasakul pool põhiartikkleid.

en: This is the user who will be followed
et: Seda kasutajat jälitatakse

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
et: See postitus on parooliga kaitstud. Sisesta parool, et kommentaare näha.

en: This text will be shown in the drop-down menus in the navigation bar. If left blank, the title of the page is used.
et: Seda teksti näidatakse navigeerimisriba rippmenüüs. Kui see on tühjaks jäetud, siis kasutatakse lehe pealkirja.

en: This text will be shown in the subscription box by default. When the visitor starts entering the email address the text will disappear.
et: Seda teksti näidatakse vaikimisi tellimuse kastis. Kui kasutaja hakkab sisestama e-postiaadressi, siis see tekst kaob.

en: This text will be shown in the subscription button near the email field
et: Seda teksti näidatakse tellimuse nupul (e-posti välja lähedal)

en: This widget lets visitors of your blog subscribe to it and follow you on popular social networks like Digg, FaceBook etc. Additionally they can subscribe to your blog by email, for which you need a FeedBurner account.
et: Selle mooduli abil saavad kasutajad su blogi tellida ja jälitada sind populaarsetes suhtlusportaalides nagu Digg, Facebook jne. Lisaks on neil võimalus su blogi tellida e-posti teel, milleks on sul vaja FeedBurner kontot.

en: This will default to the name of the selected category if left blank
et: Tühjaks jäetuna kasutatakse vaikimisi valitud rubriigi nimetust

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Time for each post display:
et: Aeg iga postituse näitamiseks

en: Title:
et: Pealkiri:

en: Top
et: Ülal

en: Trackbacks
et: Tagasisideviited

en: Translate this Page
et: Tõlgi see leht

en: Turn Downwards
et: Keera alla

en: Turn Leftwards
et: Keera vasakule

en: Turn Rightwards
et: Keera paremale

en: Turn Upwards
et: Keera ülesse

en: Underline upon hover (sidebar-style)
et: Kursori pealeliikumisel jooni alla (külgpaani moodi)

en: Use Category Icons Plugin
et: Kasuta Category Icons pluginat

en: Use custom image
et: Kasuta kohandatud pilti

en: User:
et: Kasutaja:

en: Valid XHTML
et: Korrektne XHTML

en: Vertical Blinds
et: Vertikaalribad

en: What language is your page in?
et: Millises keeles on sinu leht?

en: Width of excerpt section:
et: Väljavõtte sektsiooni pikkus:

en: Will show a text box for visitors to enter an email address for subscription
et: Näitab tekstiboksi, kuhu kasutajad saavad tellimiseks sisestada oma e-postiaadressi

en: Will show the selected Twitter icon
et: Näitab valitud Twitteri ikooni

en: Will show up near the Twitter icon
et: Ilmub nähtavale Twitteri ikooni kõrval

en: Will show your latest tweets
et: Näitab su viimaseid säutse

en: Wipe
et: Järgmise postituse kast kasvab eelneva peale

en: You can choose to display an icon for the category based on the Category Icons plugin, or a custom image
et: Võid valida kas näidata ikooni rubriigile Category Icons pluginil põhinevalt või kasutatada kohandatud ikooni

en: You must be logged in to post a comment.
et: Kommenteerimiseks pead sisse logima.

en: Your Comment
et: Sinu kommentaar

en: Zoom
et: Suum

en: Zoom and Fade
et: Suumi ja vaibu

en: your-feed-name
et: sinu-voo-nimi

en: your-user-name
et: sinu-kasutajanimi
