Suffusion_3.5.8 - en to pl translation catalogue (234 entries)

en: % Responses
pl: % Odpowiedzi

en: %1$s to &#8220;%2$s&#8221;
pl: %1$s do &#8220;%2$s&#8221;

en: (required)
pl: (trzeba wypełnić)

en: 1 Response
pl: 1 Odpowiedź

en: <p>This widget displays a featured posts slider.</p>
pl: <p>Ten widget wyświetla suwak polecanych wpisów.</p>

en: <p>This widget lets you display the latest posts from a category.</p>
pl: <p>Ten widget pozwala na wyświetlanie ostatnich wpisów z kategorii.</p>

en: A search form for your blog
pl: Formularz wyszukiwania do witryny

en: A widget for displaying featured posts.
pl: Widget do wyświetlania polecanych wpisów.

en: A widget for displaying posts in a category. You can use this to selectively display posts.
pl: Widget do wyświetlania wpisów jednej kategorii. Możecie go użyć do wyświetlenia wybranych wpisów.

en: A widget to enable people to follow you on Twitter
pl: Widget pozwaląjacy was śledzić na Twitterze

en: A widget to let people use Google Translator to translate your site
pl: Widget do używania Google Translator do tłumaczenia strony

en: Add comments
pl: Dorzucić komentarz

en: Alternate excerpt between left and right
pl: Alternatywne wypisy na prawo i na lewo.

en: Alternate excerpt between top and bottom
pl: Alternatywne wypisy na górze i na dole.

en: Archives
pl: Archiwa

en: Bottom
pl: Dół

en: Box upon hover (magazine-style)
pl: Sekcja po przesunięciu kursora myszy (magazine-style)

en: Cancel reply
pl: Anulować odpowiedź

en: Categories
pl: Kategorie

en: Category Icon:
pl: Ikona Kategori:

en: Category Posts
pl: Wpisy Kategori

en: Category icon custom image link:
pl: Obrazek odnośnika na Ikonę Kategori

en: Comments
pl: Komentarze

en: Comments (RSS)
pl: Komentarze (RSS)

en: Comments <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>
pl: Komentarze <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>

en: Continue reading
pl: Kontynuować

en: Current post is covered by next post
pl: Wpis objęty następnym wpisem

en: Current post moves off next post
pl: Aktualny wpis odłączony od następnego wpisu

en: Custom Tab 1
pl: Karta Personalizowana 1

en: Custom Tab 10
pl: Karta Personalizowana 10

en: Custom Tab 2
pl: Karta Personalizowana 2

en: Custom Tab 3
pl: Karta Personalizowana 3

en: Custom Tab 4
pl: Karta Personalizowana 4

en: Custom Tab 5
pl: Karta Personalizowana 5

en: Custom Tab 6
pl: Karta Personalizowana 6

en: Custom Tab 7
pl: Karta Personalizowana 7

en: Custom Tab 8
pl: Karta Personalizowana 8

en: Custom Tab 9
pl: Karta Personalizowana 9

en: Custom image height:
pl: Wysokość personalizowanego obrazka:

en: Custom image width:
pl: Szerokość personalizowanego obrazka:

en: Diagonal Blinds
pl: Przekątne Zasłony

en: Do not link to this page in the navigation bars
pl: Nie robić odnośnika tej strony na pasku nawigacyjnym

en: Don't show any text
pl: Nie wyświetlać żadnego tekstu

en: Don't show feeds
pl: Nie wyświetlać kanałów

en: Don't show tagline
pl: Nie wyświetlać sloganu

en: E.g. 250px
pl: np : 250px

en: Edit
pl: Edytuj

en: Email Subscription Box Default Text:
pl: Sekcja domyślnego tekstu na zaabonowanie się przez email:

en: Email Subscription Button Text:
pl: Tekst przycisku na zaabonowanie się przez email:

en: Enable custom image size for featured images
pl: Włącz personalisowaną wielkość obrazka do polecanych obrazków

en: Enter %1$s account name:
pl: Wprowadzić nazwę konta %1$s:

en: Enter a comma-separated list of keywords for this post. This list will be included in the meta tags for this post.
pl: Wprowadzić listę słów kluczowych dla tych wpisów oddzielone przecinkami. Ta lista bedzie dołączona do meta tagów dla tego wpisu.

en: Enter email address
pl: Wprowadzić adres email

en: Enter the full URL of the featured image that you would like to use, including http://
pl: Wprowadzić pełny URL (zaczynający przez http://) polecanego obrazka którego chcecie użyć

en: Enter the full URL of the thumbnail image that you would like to use, including http://
pl: Wprowadzić pełny URL (zaczynający przez http://) ikony obrazka którego chcecie użyć

en: Enter time in milliseconds. E.g. 1000
pl: Wprowadzić czas w milisekundach. np : 1000

en: Enter time in milliseconds. E.g. 4000
pl: Wprowadzić czas w milisekundach. np : 4000

en: Enter your %1$s feed name. If your feed address is http://feeds.feedburner.com/my_feed_name, your feed name is my_feed_name
pl: Wprowadzić nazwę waszego kanału %1$s . Jeśli adres kanału jest http://feeds.feedburner.com/moj_kanal, wprowadzić nazwę moj_kanal

en: Enter your full %1$s URL:
pl: Wprowadzić cały URL %1$s:

en: Entries (RSS)
pl: Wpisy (RSS)

en: Entries <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>
pl: Kanał <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr> z wpisami

en: Error 404 - Not Found
pl: Bląd 404 - Nie znaleziono

en: Excerpt background color:
pl: Kolor tła wypisów:

en: Excerpt font color:
pl: Kolor czcionki wypisów:

en: Excerpt title color:
pl: Kolor tytułu wypisów:

en: Fade In
pl: Rozjaśnianie obrazka

en: Featured Content
pl: Polecana Treść

en: Featured Image
pl: Polecany Obrazek

en: Featured content transition effect:
pl: Efekt przemiany polecanej treści:

en: FeedBurner Feed:
pl: Kanał wpisów Feedburnera:

en: Fill in a comma-separated list of category ids. E.g. 3,8,17
pl: Wypełnić listą kategorii oddzielonymi przecinkami. np. 3,8,17

en: Fill in a comma-separated list of page ids. E.g. 7,9,13
pl: Wypełnić listą numerów stron oddzielonymi przecinkami. np. 7,9,13

en: Fill in a comma-separated list of post ids. E.g. 7,9,13
pl: Wypełnić listą numerów wpisów oddzielonymi przecinkami. np. 7,9,13

en: Follow Me
pl: Śledzić mnie

en: Follow me on Twitter
pl: Śledzić mnie na Twitterze

en: Grow horizontally from center
pl: Powiększyć w poziomie od centrum

en: Grow vertically from center
pl: Powiększyć w pionie od centrum

en: Height of featured content section:
pl: Wysokość sekcji polecanej treści:

en: Horizontal Blinds
pl: Poziome Zasłony

en: If this box is checked, clicking on this page in the navigation bar will not take you anywhere.
pl: Jeśli ten obszar jest podłączony-wybrany, przyciśniecie na tą stronę w pasku nawigacyjnym nigdzie nie wyśle.

en: If this box is checked, this post will show up as a headline in the magazine template.
pl: Jeśli ten obszar jest podłączony-wybrany, ten wpis będzie wyświetlony jako naglówek w szablonie magazynu (magazine).

en: If this box is checked, this post will show up as an excerpt in the magazine template.
pl: Jeśli ten obszar jest podłączony-wybrany, ten wpis będzie wyświetlony jako wypis w szablonie magazynu (magazine).

en: If you are including latest posts and you select 5 here, the latest 5 posts will be included in the featured content. If this number is higher than the maximum number of posts, this setting will be ignored
pl: Jeśli wybrałeś ostatnie wpisy i wybrałeś tutaj 5, 5 ostatnich wpisów będzie zawartych w polecanej treści. Jeśli liczba będzie większa od liczby maksymalnego wyświetlania twoich ostatnich wpisów, ten parametr będzie ignorowany.

en: If you are placing this widget in the \"Right Header Widgets\":
pl: Jeśli umieszczasz ten widget w obszarze \"Widgety Prawego Naglówka\" :

en: If you are placing this widget in the sidebars or in \"Widget Area below Header\" or \"Widget Area below Footer\":
pl: Jeśli umieszczasz ten widget w panelach bocznych lub w obszarach \"Obszar Widget poniżej Naglówka\" lub \"Obszar Widget poniżej Stopki\":

en: If you have chosen to use a custom image in the previous option, please enter the complete URL of the category icon here, including http://
pl: Jeśli wybrałeś używanie personalizowanego obrazka w poprzedniej opcji, wprowadzić tutaj pełny adres URL (z http://) ikony kategori

en: Include categories:
pl: Zawrzeć kategorie:

en: Include latest posts
pl: Zawrzeć ostatnie wpisy

en: Include pages:
pl: Zawrzeć strony:

en: Include posts:
pl: Zawrzeć wpisy:

en: Include sticky posts
pl: Zawrzeć trwale przyklejone wpisy:

en: Leave a Reply
pl: Zostawić odpowiedź

en: Leave a Reply to %s
pl: Zostawić odpowiedź na %s

en: Left
pl: Lewo

en: Links
pl: Odnośniki

en: Log in/out, admin, feed and WordPress links
pl: Zalogowanie/Wylogowanie, kanały i odnośniki WorPressa

en: Log out
pl: Wyloguj się

en: Logged in as %s.
pl: Zalogowany jako %s.

en: Make this post a headline
pl: Zrobić z tego wpisu nagłówek

en: Make this post an excerpt in the magazine layout
pl: Zrobić ten wpisu jako wypis na stronie magazynu (magazine)

en: Maximum number of posts / pages to display:
pl: Wyświetlić maksymalnie wpisów/stron:

en: Meta Description
pl: Opis Meta

en: Meta Keywords
pl: Słowa kluczowe Meta

en: My Tweets
pl: Moje Cwierkania

en: Name
pl: Nazwa

en: Newer %1$s
pl: Najnowsze %1$s

en: Newer Comments
pl: Ostatnie komentarze

en: Newer Entries
pl: Ostatnie wpisy

en: Next Post
pl: Nastepny Wpis

en: No Responses
pl: Nie ma odpowiedzi

en: No category icon
pl: Nie ma ikony kategori

en: Not Found
pl: Nie znaleziono

en: Nothing Found
pl: Nic nie znaleziono

en: Number of "Latest Posts":
pl: Liczba  "Ostatnich Wpisów" :

en: Number of Tweets to display:
pl: Liczba Cwierkań do wyswietlenia:

en: Number of posts to display:
pl: Liczba wpisów do wyświetlenia:

en: Older %1$s
pl: Starsze %1$s

en: Older Comments
pl: Stare komentarze

en: Older Entries
pl: Stare wpisy

en: One Response
pl: Jedna odpowiedź

en: Page %1$s of %2$s
pl: Strona %1$s na %2$s

en: Page Title in Dropdown Menu
pl: Tytuł strony w rozwijalnym menu

en: Pages
pl: Stron

en: Pages:
pl: Stron:

en: Pause
pl: Pauza

en: Pingbacks
pl: Pingbacki

en: Please try another search.
pl: Proszę ponownie wyszukiwać.

en: Position of the excerpt:
pl: Położenie wypisów:

en: Post display style:
pl: Style wyświetlenia wpisu:

en: Posted by %1$s at %2$s
pl: Publikowane przez %1$s o %2$s

en: Posts from the selected category will show in the widget
pl: Wpisy z wybranej kategori będą wyświetlone w widgecie

en: Previous Post
pl: Poprzedni Wpis

en: Recent Comments
pl: Ostatnie komentarze

en: Recent Posts
pl: Ostatnie wpisy

en: Recommended settings:
pl: Polecone ustawienia:

en: Recommended sizes: 32px if the widget is being added to the \"Right Header Widgets\" area, whatever you like otherwise. Note that making the image too large will cause loss of picture quality.
pl: Polecone wymiary: 32px jeśli widget jest dorzucony w obszarze \"Widgety Prawego Nagłówka\". Notujcie że zbyt duży obrazek może spowodować stratę jakości.

en: Resume
pl: Kontynuować

en: Right
pl: Prawo

en: Rotate between the four positions
pl: Obrócić między czterema pozycjami

en: Scroll Down
pl: Przesuwać w dół

en: Scroll Horizontally
pl: Przesuwać poziomo

en: Scroll Left
pl: Przesuwać w lewo

en: Scroll Right
pl: Przesuwać w prawo

en: Scroll Up
pl: Przesuwać w górę

en: Scroll Vertically
pl: Przesuwać pionowo

en: Search
pl: Szukaj

en: Select
pl: Wybrać

en: Select category to show:
pl: Wybrać kategorię do wyświetlenia:

en: Select your %1$s icon
pl: Wybrać ikonę %1$s

en: Select your Twitter icon:
pl: Wybrać ikonę Twittera:

en: Select your icon size
pl: Wybrać wielkość ikon

en: Set the height for the Twitter icon:
pl: Ustawić wysokość ikony Twittera:

en: Set the height for the category icon:
pl: Ustawić wysokość ikony kategori:

en: Set the width for the category icon:
pl: Ustawić  szerokość ikony kategori:

en: Show %1$s icon
pl: Wyświetlić ikonę %1$s

en: Show Email Subscription
pl: Wyświetlić subskrybcję przez email

en: Show FeedBurner reader count
pl: Wyświetlić licznik abonamentu na Feedburnera

en: Show Previous, Pause and Next buttons
pl: Wyświetlić przyciski Poprzedni, Pauza i Następny

en: Show Twitter Icon
pl: Wyświetlić ikonę Twittera

en: Show a Tagline
pl: Wyświetlić slogan

en: Show a numbered post index
pl: Wyświetlić numerowany indeks wpisów

en: Show excerpt only (no title)
pl: Wyświetlić wypis (bez tytułu)

en: Show feeds
pl: Wyświetlić kanały

en: Show icon
pl: Wyświetlić ikonę

en: Show my Tweets
pl: Wyświetlić moje Cwierkania

en: Show post title and excerpt
pl: Wyświetlić tytuł wpisu i wypis

en: Show post title only (no excerpt)
pl: Wyświetlić tylko tytuł wpisu (bez wypisu)

en: Show tagline
pl: Wyświetlić slogan

en: Slide in and back horizontally
pl: Suwak i powrót poziomy

en: Slide in and back vertically
pl: Suwak i powrót pionowy

en: Sorry, but you are looking for something that isn't here
pl: Przepraszamy, to co szukasz nie istnieje tutaj

en: Sorry, no posts matched your criteria.
pl: Przepraszamy, brak wpisów spełniających podane kryteria.

en: Sorry, the comment form is closed at this time.
pl: Przepraszamy, komentarze są na razie zamknięte.

en: Sorry, the page that you are looking for does not exist.
pl: Przepraszamy, strona którą szukasz nie istnieje.

en: Source Language:
pl: Język źródłowy:

en: Squeeze in both edges horizontally
pl: Scisnąć krawędzie poziomo

en: Squeeze in both edges vertically
pl: Scisnąć krawędzie pionowo

en: Submit Comment
pl: Wyślij komentarz

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Syndicate this site using RSS 2.0
pl: Subskrybuj tę witrynę przy użyciu RSS 2.0

en: Tag Cloud
pl: Chmurki Tagów

en: Tagged with:
pl: Tagowano z:

en: Tagline:
pl: Slogan:

en: Text display options:
pl: Opcje wyświetlania tekstu:

en: Text for "All Posts":
pl: Tekst na "Wszystkie Wpisy" :

en: Text for "Next Post":
pl: Tekst na "Następny Wpis":

en: Text for "Pause":
pl: Tekst na "Pauza":

en: Text for "Previous Post":
pl: Tekst na "Poprzedni Wpis":

en: The following three settings only apply if you show the previous, pause and next buttons:
pl: Tes trzy parametry będą używane tylko jeśli przyciski Poprzedni, Pauza i Następny zostaną wyświetlane:

en: The image you have picked will be scaled to this height.
pl: Obrazek wybrany będzie dostosowany do tej wysokości.

en: The image you have picked will be scaled to this width.
pl: Obrazek wybrany będzie dostosowany do tej szerokości.

en: The latest comments to all posts in RSS
pl: Ostatnie komentarze na wszystkie wpisy poprzez RSS

en: The text you enter here will be the displayed in the button for \"All Posts\". If you leave this field blank the button will not be shown.
pl: Tekst wprowadzony będzie wyświetlony w przycisku \"Wszystkie wpisy\". Bez wprowadzenia nic nie będzie wyświetlone na przycisku.

en: This is applicable only if custom image size is enabled
pl: Używane tylko jeśli własny rozmiar obrazka jest włączony.

en: This is only applicable if your excerpt is at the right or at the left of your featured posts.
pl: Używane tylko jeśli wasze wypisy są na lewo lub na prawo od polecanych wpisów.

en: This is the user who will be followed
pl: Użytkownik do śledzenia

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
pl: Ten wpis jest zabezpieczony przez hasło. Wprowadzić hasło aby zobaczyć komentarze.

en: This text will be shown in the drop-down menus in the navigation bar. If left blank, the title of the page is used.
pl: Ten tekst będzie wyświetlony w rozwijalnym menu w pasku nawigacji. Jeśli pole puste tytuł strony będzie wyświetlony.

en: This text will be shown in the subscription box by default. When the visitor starts entering the email address the text will disappear.
pl: Ten tekst będzie wyświetlony domyślnie w sekcju zaabonowania się. Tekst zniknie po wprowadzeniu adresu email.

en: This text will be shown in the subscription button near the email field
pl: Ten tekst będzie wyświetlony w przycisku abonamentu koło pola email

en: This widget lets visitors of your blog subscribe to it and follow you on popular social networks like Digg, FaceBook etc. Additionally they can subscribe to your blog by email, for which you need a FeedBurner account.
pl: Ten widget pozwala was śledzić na serwisy społecznościowych jak Digg, Facebook, itd. Mogą się oni zaabonować na stone przez email, dla tego potrzebujesz konta Feedburner.

en: This will default to the name of the selected category if left blank
pl: To będzie domyślna nazwa wybranej kategori jeśli nic nie wypełnione

en: Thumbnail
pl: Ikona obrazka

en: Time for each post display:
pl: Czas wyświetlania każdego wpisu:

en: Title:
pl: Tytuł:

en: Top
pl: Góra

en: Trackbacks
pl: Trackbacki

en: Translate this Page
pl: Tłumaczyć tą stronę

en: Turn Downwards
pl: Z kolei w dół

en: Turn Leftwards
pl: Z kolei w lewo

en: Turn Rightwards
pl: Z kolei na prawo

en: Turn Upwards
pl: Z kolei w górę

en: Underline upon hover (sidebar-style)
pl: Podkreślić po przesunięciu kursora myszy (sidebar-style)

en: Use Category Icons Plugin
pl: Uzyć wtyczkę Category Icons

en: Use custom image
pl: Uzyć własny obrazek

en: User:
pl: Użytkownik :

en: Valid XHTML
pl: Poprawny XHTML

en: Vertical Blinds
pl: Pionowe Zasłony

en: What language is your page in?
pl: W jakim języku jest twoja strona?

en: Width of excerpt section:
pl: Szerokość sekcji wypisów:

en: Will show a text box for visitors to enter an email address for subscription
pl: Wyświetli sekcję tekstową aby goście wprowadzili własny adres email na zaabonowanie się.

en: Will show the selected Twitter icon
pl: Wyświetli wybraną ikonę Twittera

en: Will show up near the Twitter icon
pl: Wyświetli koło ikony Twittera

en: Will show your latest tweets
pl: Wyświetli twoje ostatnie ćwierkania na Twitterze

en: Wipe
pl: Wytrzeć ścierką

en: You are currently logged in as <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.
pl: Jesteś aktualnie zalogowany jako <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.

en: You can choose to display an icon for the category based on the Category Icons plugin, or a custom image
pl: Możesz wybrać wyświetlanie ikon dla kategorii używanych przez wtyczkę Category Icons, lub wybrany obrazek.

en: You have successfully logged in as <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.
pl: Zalogowaleś się jako <a href="%1$s" title="%2$s">%2$s</a>.

en: You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: %s
pl: Możesz użyć te tagi i atrybuty <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr>: %s

en: You must be logged in to post a comment.
pl: Musisz się zalogować, aby móc odpowiedzieć na komentarz.

en: Your Comment
pl: Wasz komentarz

en: Zoom and Fade
pl: Zoom i Zanikanie

en: your-feed-name
pl: wasza-nazwa-kanału

en: your-user-name
pl: wasza-nazwa-użytkownika
